| anonimulk a întrebat:

Salut am auzit ca watch dogs ruleaza pe 2 gb ram si o placa video
de 512 mb nVIDIA geforce este adevarat
am fost la un prieten acasa la el si am vazut ca ruleaza pe 2 gb ram si mam mirat ca eu stiam ca ruleaza pe 6 gb ram sau 8 gb
si ma gandeam ca imi rulaeza si mie
pe o placa video 512 mb nVIDIA geforce
ram 2gb
procesor Intel dual core 2 ghz
windows 7 utimate 64 bit
vreau repede sa stiu daca ruleaza
dau funda celui mai rapid raspuns

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu o sa functioneze bine cu acel calculator din descriere. Acestui joc ii trebuie minim 4 gb ram si o placa video cu macar 768 mb.
Cu o placa video de 512mb si/sau 2gb ram, o sa sughite, o sa se intepe din 10 in 10 secunde pentru a elibera memorie.