| cosminpanait6 a întrebat:

am auzit despre ``Triunghiul bermudelor`` ca este un loc unde dispar toate lucrurile si totul incepe sa o ia razna. deci sa presupunem ca ``Triunghiul bermudelor`` este un triunghi pe o harta formate intre trei cercuri Miami, Bermuda si Puertorico. eu am o banuiala: ``Triunghiul bermudelor`` esto parte din planeta sa zic cusuta, care se invarte in partea opus a globului pamantesc printr-o distragere {sa-i zic asa} care este formata din acea ``parte cusuta`` contra miscarii navelor pe ea. astept si propunerile voastre despre triunghiul bermudelor la intrebare. dau funda! scuze de categoria aleasa.

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

:)) Scuza-ma. Am uitat sa-ti trimit linkul http://ro.wikipedia.org/wiki/Triunghiul_Bermudelor

7 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Daca esti pasionat de "Triunghiul Bermudelor" poti citi aici, desi cred ca deja ai facut-o. happy

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai acolo dispar pentru ca e o ceata imensa si da si e si contra miscarii navelor ca bate vantul puternic.

| cosminpanait6 explică (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

Am doar o intrebare: ESTI COPIL?

| StilleStrike a răspuns:

Ai gresit sectiunea, astea se face la Stiinta si filosofie, nu la jocuri.

| Delcano_Srl_Sc_1995 a răspuns:

Doamne cine stie asta?