| TheDarkStar a întrebat:

Am auzit si eu de jocul minecraft....imi explicati si mie, de unde trebuie downloadat, daca se poate juca singleplayer si multiplayer...am mai multe intrebari deci va voi intraba pe parcurs
Funda!

1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Minecraft 1.4.6(minecraft Romania) il downloadezi de pe site-ul:minecraft romania.Intri acolo dai descarca apoi minecraft. Apoi un pic mai jos sunt niste instructiuni.Dai pe Mirror.Acest joc se poate juca si in single player dar si in multyplayer.Eu am server de minecraft iar daca vrei sa joci ai nevoie de hamachi. Sper ca te-am ajutat.Bafta