| stefan1306 a întrebat:

Am avut messenger 11 dar cand am incercat sa sa intru pe el imi aparea o eroare. Am incercat sa il instalez din nou dar la sfarsitul instalarii imi scria unsuccesful instalation. Am incercat si alte versiuni 9 si 10 da la fel scria la sfarsitul instalari >Mentionez am windows 7. Va rog sa ma ajutati cu un raspuns cat mai rapid. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SM_9305 a răspuns:

Iate un raspuns bun bun bun si vreau fundita VIRUSII reinstaleazati windows-ul

| stefan1306 explică (pentru SM_9305):

Stai linistit nu am virusi. si windowsul e nou instalat