| Batters67 a întrebat:

Salut...am băgat datele cardului intr-un joc pentru a cumpăra ceva si acum nu mai pot accesa ofertele jocului...imi pot scoate banii de pe card?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa mai poti recupera banii, odata ce ai facut deja cumparatura.
Contacteaza firma de la care ai cumparat jocul sa-ti dea cheia de acces la acel joc. Nu am idee despre ce oferta vorbesti, ca alea nu se mai pot selecta dupa ce ai cumparat produsul, ci inainte sa-l cumperi.

| Batters67 explică (pentru Violleta2022):

Poti sa cumperi de mai multe ori...acum m-am împăcat cu ideea ca am investit degeaba laughing