| AjutorPLZ123 a întrebat:

Salut, am bagat telefonul la cuptorul cu microunde pentru 5 secunde si nu mai merge.Vre-o solutie? tel e iphone3GS PS:stiu ca o sa credeti ca sunt handicapat

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Ba,eu zic ca ai avut cel mai mare noroc de pe pamant. Exista sanse de 99, 9(9) sa explodeze bateria iar daca inhalai acel fum practic inhalai acid sulfuric si mureai in cateva minute. Logic ca nu mai ai ce face, daca ala-i handicapat na.,

2 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Probabil e o intrebare la misto dar totusi te intreb ceva (in caz ca ai facut asta). Tu chiar esti prost?

| AjutorPLZ123 explică (pentru Myr3ll1994):

Nu e la misto, de fapt un prieten a vrut sa faca o gluma :e

| TechGuyTpu a răspuns (pentru AjutorPLZ123):

Ba,eu zic ca ai avut cel mai mare noroc de pe pamant. Exista sanse de 99, 9(9) sa explodeze bateria iar daca inhalai acel fum practic inhalai acid sulfuric si mureai in cateva minute. Logic ca nu mai ai ce face, daca ala-i handicapat na.,