| Bellona a întrebat:

Salut :)
Am cam revenit,desi nu imi place,cu o intrebare despre sims 3
L-am downloadat (reloaded ) , am dat mount image,si s-a instalat,dar cand dau sa intru in joc,imi spune ca : The license limit for this product has been reached. Please visit http://support.ea.com to contact EA support for further assistance.
Ce ar trebuie sa fac acum?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Sa-i pui crackul care il ai in pachul cu jocul. Il copiezi si apoi ii dai lipire in BIN prin calea C/Program files/The Sims3/Game/Bin
Bafta!