| calin2 a întrebat:

Am cerut de la un coleg contul de steam si mi-am instalat cs go sa vad daca merge.M-am deconectat dupa de pe steam dar n-am dezinstalat jocu.Cand dau click pe el si sunt pe contul meu de steam ma pune sa ii cer pe mail permisiune sa joc pe contul lui de cs go fara a fii logat pe steamul lui.Acu intrebarea, pot sa fac ceva la cs go sa imi arate ca e al meu cumparat cu propiul meu profil?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face o chestie, dar doar iti va aparea jocul pe profil, nimic mai mult. Deci de jucat nu poti sa il joci oricat ai incerca. Bine, ca sa faci asta trebuie sa iti dea Family Share la joc (permisiunile alea de care zici tu, banuiesc). Deci tot ce trebuie sa faci ca sa iti apara pe profil e sa joci jocul prin Family Share. O sa apara pe profilul tau la Jucate Recent. Ti-am zis asta doar in caz ca te interesa, cine stie. E si o metoda buna de dat teapa daca vrei sa faci niste bani nu prea corecti...

| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Nu, nu poti face asta. Trebuie sa joci de pe cont-ul respectivului coleg de unde l-ai instalat.