| AbcDaBcDe a întrebat:

Salut am Counter-Strike 1.6 nVidia v3 si cand intru pe vreun servar de HNS imi arare eroarea asta cu numele :

Counter-Strike hl.exe ordinal not found

Si eroarea :

The ordinal 459 could not be located in the dynamic link library urlmon dll

Ce sa fac va rog ajutati-ma l-am instalat de 2 ori si l-am descarcat de 2 ori

La ultima liniuta imi apare eroarea

Ps:acum cateva zile a mers

1 răspuns:
| kameleonic a răspuns:

Incearca alta versiune de Counter-Strike! Cea mai buna varianta e sa-ti cumperi Counter-Strike pe Steam, e 10euro. Daca nu vrei sa dai bani poti sa incerci versiunea Counter-Strike PGL Romania. Bafta!