| Sopterean_Alex_1987 a întrebat:

Am cumpărat de curând un laptop Intel corect i7 6700u cu 8 GB placa video gtx 960m 4gb. Mi se mișcă greu jocurile și am încercat ce știam eu ca merge. Viruși nu am că am formatat pc-ul și am și Norton licențiat. Ma puteți ajuta va rog?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norton indiferent ca-i cu licenta este foarte slab, mananca foarte multe resurse pentru ce, nu stiu... Insa, la laptopul tau, ar trebui sa ruleze destul de fluent orice joc sau ma rog aproape orice joc. Ce laptop este, de unde l-ai achizitionat?
Scrie-mi modelul exact!

| Sopterean_Alex_1987 explică (pentru anonim_4396):

Din Anglia pentru ca aici locuiesc. Pc world mai exact

| CPAElites a răspuns:

E IEFTIN prietene, nu ai ce sa-i faci!
Tu crezi ca orice guma de laptop sub 4000 lei poate rula orice joc cu un fps decent?

| Sopterean_Alex_1987 explică (pentru CPAElites):

Vezi ca ai greșit. Librăria cu manele e pe alta pagina. Dacă nu ai treaba cu asta nu te mai baga în seama degeaba

| AlexDFY a răspuns:

Dezinstaleaza anti virusul ca e abosolut inutil, si instaleaza driverele alea corect.

| CPAElites a răspuns (pentru Sopterean_Alex_1987):

Eu nu ascult manele!
TI-am dat un raspuns cat se poate de clar. Daca nu-ti place, shh!