| JustOneDay a întrebat:

Am cumparat recent Cs:Go si Euro Truck Simulator 2 de pe G2A, apoi le-am activat pe Steam cu codurile pe care le-am primit. Acum vreau sa adaug prieteni pe Steam, dar mi se spune "contul tau nu indeplineste cerintele pentru a indeplini aceasta facilitate." Ce trebuie sa fac? Trebuie sa adaug 5 euro in cont sau ce anume?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Da, trebuie sa bagi 5 euro

| Cat_Ender_1990 a răspuns:

Steam a adaugat ca acum sa nu poti da add chiar daca cumperi jocuri daca nu adaugi cinci euro la Steam Wallet! Sper ca ti-am fost de ajutor! FUNDA?

| RedBlock a răspuns:

Trebuie să ai minim 4 jocuri cumpărate, ca să poți adăuga la prieteni pe cineva happy