| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, am cumparat un key de pe Eneba la battlefield 1 si este deja folosit, am facut ticket mi-au raspuns cei de la Eneba in cateva ore si mi-au zis sa incerc sa introduc codul pe site-ul celor de la EA in loc de platforma Origin, zis si facut, nu a mers, le-am trimis mesaj din nou si de 5 zile nu mi-au mai raspuns, ce pot face? Mai fac un ticket? Vi s-a intamplat si voua?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai fa, poti face altceva? Incearca sa-i contactezi pe retelele de socializare, poate te lamuresc.