| ncozmin a întrebat:

Salut am cumparat un laptop pe care este preinstalat sistemul de operare SUSE Linux. Cum fac sa instalez windows 7, am pus windows-ul pe un stick dar nu am nici o idee cum sa fac sa-l instalez (bineinteles am incercat sa dau restart si sa incerc sa bootez de pe stick, dar nu merge)?

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Te-ai uitat in BIOS sa vezi daca-i setat sa booteze de pe stick?

| ncozmin explică (pentru Negative):

Nu prea stiu de unde in biosul asta (in cel de la windows stiu), ma poti ajuta?