| hombre81 a întrebat:

Salut,
am cumparat un laptop Toshiba Satellite M50D-A-10W, am instalat win7(producatorul l-a facut pentru win8), am instalat toate driverele manual(in device manager)totul e ok, dar totusi nu-mi merge bluetooth-ul. In control panel apare ca e bluetooth, cu functia "fsquirt" l-am gasit, imi apare si iconita lui pe bara langa ceas dar totusi nu gaseste niciun dispozitiv. Problema apare cand vreau sa-l activez din >start- all >>programs-Toshiba-bluetooth se intaleaza ceva cu COM3 SI IN ALTA FEREASTRA IMI SPUNE SE INSTALEAZA DRIVERUL BLUETOOTH CARE RAMANE BLOCATA PE TIMP NELIMITAT.

1 răspuns:
| CoL00SaL a răspuns:

Sall!
Raspunsul la problema ta il gasesti aici : http://forum.softpedia.com/topic/840454-problema-bluetooth/