| Uddy98 a întrebat:

Am descarcat C.S 1.6, l-am instalat si cand intru in el imi apare doar imaginea de fundal si sunetul si nu imi apare meniul ( Find Servers, Options, Quit etc. ) am descarcat orice CS posibil dar la toate am aceeasi problema! Va rog mult sa ma ajutati, d-au Funda!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Intri in folderul cstrike>resources si sterge fisierul gamemenu.res daca exista. Asta va face jocul sa foloseasca meniul de la Half-Life care e similar cu cel de la counter-strike.

| Uddy98 explică (pentru Zangetsu):

Tot nu merge!

| Zangetsu a răspuns (pentru Uddy98):

Poate ai rezolutia din cs mai mare decat rezolutia de pe monitor. Daca ai shortcut pe desktop, dai click dreapta pe el>properties si adauga -w 640 -h 480 dupa -game cstrike ca sa fortezi jocul sa ruleze pe acea rezolutie ca in poza asta dar fara -applaunch sau -windowed http://img269.imageshack.us/img269/4792/tut1e.png