| feNNLike1 a întrebat:

Salut, am descarcat de curand GTA San Andreas, am stat vreo 6 ore sa il descarc si acum am surpriza ca imi sacadeaza la vreo 2 minute dupa ce intru in joc, cam asa imi face la mai toate jocurile cu cerinte mai mari
Astea sunt informatiile despre sistemul meu:
Placa Video: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
Windows XP Service Pack 3
Procesorul Intel Pentium 4 CPU 3.00 GHz
Direct X 9.0
1 GB RAM
PS: Inainte imi mergeau jocurile acestea mai mari cu cerinte mai mari foarte bine...acum nu stiu care este problema sad

4 răspunsuri:
| SharkBogdy a răspuns:

Ce vrei sa zici ca gta san andreas are cerinte mari?laughing)). Poate problema nu e jocu ci pc-ul tau cand ai facut ultima data windowsu?

| SharkBogdy a răspuns:

Apache ce ai zis de un gb ram? Jucam gta san andreas cu 512 rami procesor de 1.6 placa video de 256 si mergea lux.

| feNNLike1 explică:

Windowsul l-am reinstalat acum vreo 2-3 saptamani...

| feNNLike1 explică:

Alte pareri aveti? sad