| vali54 a întrebat:

Salut, am descarcat jocul avatar of the arena si cand vreau sa intru in el zice "unable connect to database" ce sa fac funda

1 răspuns:
| razvanel92 a răspuns:

Salut e foarte simplu,NU esti conectata la internet sau e picat el trebuie sa fie conectat jocul pentru a face niste updaturi, daca nu iti merge nici asa apasa niste taste aleatori pentru a recunoaste sartul, din cate aflai jocul are probleme si face figuri si la severele master...stima happy