| Ionuț_Andrei_1998_NTFZ a întrebat:

Am descarcat lol ( League of legends ) si cand il pun sa-si faca update de la 0 % nu creste deloc. Scade viteza la 0 si nu se mai intampla nimic. Va rog frumos daca ma puteti ajuta si pe mine!

1 răspuns:
| Andreii69 a răspuns:

Orice jucator de lol a avut o problema la descarcare, mie la 77% mi s-a blocat viteza la 0, poate este eroarea de la ei, lasa-l in bara mai mult sau reinstaleaza-l din nou, daca nu merge trebuie sa scrii pe forum.