| Gabriel19972 a întrebat:

Am descarcat minecraft tekkit si mi-am facut cont l-am activat si cand incerc sa ma logez in tekkit imi zice ca username sau pass sunt invalide dar pe site ma pot loga sad.Ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| HailSithis a răspuns:

AI FOST FRAIERIT! Asculta un,, tekkit,, e un stil de joc care adauga moduri care schimba radical jocul recomand sa incerci sa inveti sa pui moduri....PS daca ai minecraft descarcat nu va merge logarea asa ca recomand acest program e minecraft cu alt nume care face posibil folosirea skinului si MULTYPLAYER http://mineshafter.info/