| SkeItb a întrebat:

Salut, am descarcat un metin pvp acum putin timp si de fiecare data... dupa 20-30 minute prin mapa imi da eroarea cu Runtime Visual C ++...tin sa mentionez ca am update-urile la zi, driverele la zi actualizate.Pe alte metine sau alte jocuri nu am problema asta, din ce cauza e?

2 răspunsuri:
| IAmSam a răspuns:

Salut. Si eu am avut problema asta. Uite cum rezolvi : http://www.youtube.com/watch?v=twzkSq-BX8Q.
Bafta.

| SkeItb explică (pentru IAmSam):

Da mai... dar nu am metin2client.bin in folderul metinului...ce pot face?