| dustyzzz99 a întrebat:

Am deschis recent un srv de cs mod furien si vreau sa va intreb cum pot sa il populez? Sunt dispus sa donez 11 euro. Unde ii pot baga sa fac reclama sa intre playeri?

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Doneaza-i unui fondator de comunitate, sau cuiva care are un alt server de furien (cum e ecila). Sau du-te pe toate serverele si fa reclama happy

| Vladii a răspuns:

Zic sa platesti o promovare la un youtuber parca Andy facea promovari la servere de cs sau samp si mai mult de 10 euro nu cred ca ewinking