| Vali215 a întrebat:

Am două conturi de Mortal Kombat X mobile. Aș putea să le combin? Sau măcar aș putea să-i schimb adresa la unul din ele? Unul din acele conturi este primit de la cineva.

Răspuns Câştigător
| Dani778 a răspuns:

Salut Vali215! Primul lucru este ca nu, nu ai putea combina in nici un fel conturile pentru ca ar fi prea usor pentru jucatorii sa colecteze monede sau chestii de genu. Si Al doilea este ca ai putea sa le schimbi conturile in care sunt conectate (google, Facebook etc.).

1 răspuns:
| vladxwel a răspuns:

Mai joci mortal kombat pe telefon?