| Catalin_1489 a întrebat:

Am downloadat jocul BattleField 2. Intru in joc. dau Start SinglePlayer, iar apoi imi apare o lista cu arme si harta...Si de acolo nu stiu ce trebuie sa fac.Imi puteti explica pe ce taste sa apas pentru a incepe (Cum aleg arma si altele. )?

Răspuns Câştigător
| PicOlo_6732 a răspuns:

Alegi clasa si in functie de clasa aleasa iti da o anumita arma
ca sa incepi selectezi pe mapa un punct unde sa te dea
este un punct alb pe acea harta dai click pe el apoi dai esc si astepti cateva secunde pana te respawneaza big grin