| unknown78 a întrebat:

Salut, am downloadat jocul splinter cell 1, iar cand intru sa ma joc nu ma pot misca, ca si cum nu as avea tastatura, apasa pe orice buton si nu merge, nu pot sa fac nimic,. Cu mouseul pot misca imaginea sa ma uit, dar nu pot sa-l misc.Stici care ar fi problema?
Am umblat si la controllers si am pus totul din nou si nu merge.
Ce ar putea fi? Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1). Re-instaleaza jocul.
2). Cauta pe net sa vezi daca exista ceva patch-uri care sa optimizeze jocul.
3). Daca exista patch-uri si le-ai aplicat, tot n-a mers, ia jocul de pe alt site(si alta versiune de preferat)
Noroc.