| whiteNblack a întrebat:

Am facut un proiect la geografie pe word si sunt vreo 6 pagini,daca ma duc la centrul de copiere sa mi le listez de pe stick, le pot lista astfel incat sa fie tot proiectul pe o singura pagina?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Se poate sa fie listate paginile pe o singura pagina/foaie, dar textul se va vedea mic/foarte mic (ca o copiuta). Cei de la copy-center iti pot face recomandari de aranjare in pagina, astfel incat proiectul sa arate bine (conteaza si aspectul lui).

1 răspuns:
| TOFFIXman a răspuns:

Nu, in nici un caz.Cel mai compresat ar fi in 3 pagini fata-verso