| kidy00 a întrebat:

Am FIFA 12 si am vazut pe YouTube clipuri in care juca SteauA vs Dinamo, etc. Cum fac sa joc si eu cu aceste echipe? Este vreaun mod? Imi spuneti de unde sa descarc aceste patchuri, sau cum? Daca e ceva de descarcat, dati link si instructiuni. Multumesc! Fundita!

Răspuns Câştigător
| DeDoiBani a răspuns:

Deci scrie pe google fifa Romania 2012 si descarci RLSP ala si ai toate echipele, stadioanele, echipamentele, jucatori, etc Funda? http://www.fifaromania.net/......rlsp-2012/

5 răspunsuri:
| kidy00 explică (pentru DeDoiBani):

Spune-mi pas cu pas instructiunile de utilizare si instalare. Multumesc! Dau fundita apoi!

| DeDoiBani a răspuns (pentru kidy00):

Contacteaza-ma aici darius_jef

| kidy00 explică (pentru DeDoiBani):

Spune-mi aici!

| kidy00 explică (pentru DeDoiBani):

Uite. Am in stalat. Si aici nu stiu ce sa fac...imi arati? Iti dau fundita!
http://s3.postimg.org/5wfre46o3/Capture.png

| kidy00 explică (pentru DeDoiBani):

Gata, am reusit! Multumesc!