| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, am FIFA 22 pe Xbox si nu mai am acces la tv si as vrea sa ma joc pe laptop. Dar faza e ca ma pune sa-l cumpar din nou cu toate ca ma loghez cu acelasi cont de Xbox. Stie cineva cum sa rezolv asta cu platitul inca o data? Mersi

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu sef. Poti sa cumperi o cheie pentru Fifa 2022 pe pc sau poti plati 4 euro lunar pentru EA Play, care include Fifa si alte zeci de jocuri, cum e NFS, Battlefield, etc.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum. Fifa nu inclusa in Play Anywhere, pentru ca la EA ii plac banii. Deci va trebui sa cumperi jocul de pe steam sau origin, sa sa platesti abonament la EA Play Plus.

| AcelasiDarNuMereu explică (pentru Wr3nch):

Deci pe langa sa cumpar jocul, mi-ar trebui si abonament? Gen la ce?

| Wr3nch a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Nu sef. Poti sa cumperi o cheie pentru Fifa 2022 pe pc sau poti plati 4 euro lunar pentru EA Play, care include Fifa si alte zeci de jocuri, cum e NFS, Battlefield, etc.