| raizoguard a întrebat:

Am inceput sa joc cu un prieten SA:MP si vreau sa il bat la dueluri. Puteti sa imi dati un aimbot nou care sa mearga pe servere samp?

Va rog nu lasati raspunsuri de genu' "lasa codu, invata sa tragi, etc."

Raspundeti daca stiti. Va sunt recunoscator.

Cel care merge primeste Funda

Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Lasă codu. Bagă hack.

11 răspunsuri:
| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Am eu un cod care te va ajuta foarte mult.El se poate activa si dezactiva oricand vrei si vei putea avea gloante infinite.Tot ce trebuie sa faci este sa intri in SA:MP si dupa aia sa pornesti Aimbot-ul sau sa pornesti mai intai Aimbot-ul si dupa aia sa intri in SA:MP (cum vrei).
Am aici mai multe aimbot-uri:

http://www.mediafire.com/download/amu4h8gl2b2o8y0/SAMP+Aimbot.rar

Acesta este hack-ul pe care eu il folosesc pe servere de DM.Crede-ma este foarte bun.Il poti activa si dezactiva cand vrei.

http://www.mediafire.com/download/b05gzp86mkrh9mk/Samp+aimbot+2012.rar

| raizoguard explică:

Ooo. Dimon, esti BuM?laughing
Si eu tot pe GFZONE joc laughing
Ma rog, jucam

| dimon0101 a răspuns:

Http://dfiles.ru/files/crcdwgx1g

Nu te prinde pentru-ca glontul se duce in player iar tinta arata in alta parte chiar daca vezi ca tinta nu e in el gloantele pleaca in el.

| raizoguard explică (pentru dimon0101):

Il incerc. sa vedem daca merge.
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| yutuber a răspuns (pentru dimon0101):

Mai poti sa-mi dai si mie linkul inca odata ca acum nu merge linkul cu aimul m-ar ajuta mult mersi.

| licurici15 a răspuns:

Apropo, daca dai funda iti dau un fel de "hack" pentru sa-mp. Ai aimbot, mai ai no car damage, tank car, etc.
Link-ul este asta
http://www.mediafire.com/? z2b0igi20bkza60! funda! :D

| MATEIALEXANDRUEMANUEL a răspuns (pentru licurici15):

Am o intrebare, cum activez aim-ul?

| Cristian_Marian_1998 a răspuns:

HostName: Cool-Gaming WIPE, INTRATI!
Address: 185.36.253.145:7777
Players: 8 / 50
Ping: 6
Mode: Cool-Gaming GF-RP v.0.0.8
Map: GTA: LS-LV-SF

HELPERE/LIDERE GRATIS!

| Valentin_Dragos_1998 a răspuns:

HostName: ELT RPG |/bonus(20.000.000$+ lvl5)| Tiki Quests!
Address: 93.119.26.10:7777
Players: X / 100
Ping: 8
Mode: GOLD RPG © v2.0.9
Language: Romanian

| Mihai_Rodel_1997 a răspuns:

Mie imi da o eroare scrie: unhandled exception has ocurred in your application. if you click continue the application will ignore this error and attempt to continue. if eu click quit, the application will close immediately. Unable find an entrey point named comparestringEx in DLL kernel32.dll