| Catalin_Oancea_1997 a întrebat:

Am incercat emulatoare pentru calsh royale am incercat : Andy, Nox,Bluestacks,Memu, Koplayer! Ce emulator stiti? Care sa mearga pe orice pc! Uitati sistem phbbbbtrocesoramd turion 64 x2 tehnology tl-60, 2.00 ghz, placca video nVIDIA gameforce 8400, ram 3.00 gb, 32 biti! Ce sfat aveti sa mearga bine? Da ca nu link!

2 răspunsuri:
| DumnezeuFieCuTine a răspuns:

Http://hiddenmethods.com/crprivate/
http://www.apkdisc.com/fc6c4cc2d45840b385dae5039221c3a7/download.html
Astea sunt preferatele mele, sper ca te-am ajutat.
Daca tot iti place asa mult clash royalul ai putea sa te uiti la tutoriale pe Youtube si sa iti simulezi propriu tau server de clash royal si sa ti-l fac pe plac, cat despre cum sa-ti mearga calculatorul mai bine ai putea sa incerci programe de genu ' Baidu Pc Faster ' - Sper ca te-am ajutat

| Catalin_Oancea_1997 explică (pentru DumnezeuFieCuTine):

Iti multumesc! M-ai ajutat foarte mult! Respeeeeeect laughing))))))))))))))!