| razvyyra a întrebat:

Salut.Am incercat sa imi descarc un cfg la counter strike 1.6 si niciodata nu merge.AM urmat toti pasi,l-am bagat in cstrike, dupa ce l-am bagat am scris si in consola exec sNk.cfg,mi s-a incarcat si nu ma pot misca si nici sa trag cu arma, imi apare tot timpul :
Project by COUNTER-STRIKE quiT - nDyc3 # http://ndyinfo.wordpress.com/.
"sv_aim" changed to "0"
"mp_freezetime" changed to "0"
Unknown command: cl_career_difficulty
Unknown command: tutor_enable
Unknown command: ----------------------|
Unknown command:.
Unknown command: :
Unknown command:.
Unknown command: nd
Unknown command: Loading
Unknown command.
Numai unknown comand, ce pot sa fac sa imi mearga? Va rog ajutati-ma.Dau funda+fot!

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

E posibil ca cfg-ul să fie stricat sau să fie făcut pentru cs.16 pe steam, sfatul meu e sa dai la optiuni si la controale sa dai pe default...

1 răspuns: