| Leonard02 a întrebat:

Salut, am instalat aplicația fameup pentru a câștiga niste bănuți. Mă întrebam cum funcționează eu am dat la afaceri dau cereri și nu se întâmplă nimic ce pot face pentru a îmi accepta cererile să le fac o promovare? Mai exact cu aplicația TikTok.

Răspuns Câştigător
| AlfredoAlfonzo a răspuns:

Salut, am folosti FameUp trebuie sa astepti sa primesti notificare de la ei ca sunt campanii care se potrivesc profilului tau si de-abia dupa o sa poti sa faci ce zic ei si ulterior sa iei legatura sa iti primesti banii

2 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Majoritate promit bani sunt o groaza de aplicatii dar doar 2% care platesc sunt foarte rare aplicatile care platesc.Da sunt multe care promit marea cu sarea dar nimic,

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Am testat si eu destule si nu am primit nimic sincer e o pierdere de timp doar atat.