| BlackAngel a întrebat:

Am instalat Crysis 1 acum.Si am probleme la el cu sunetul...Stie cineva vreo solutie ce sa ii fac sa mearga am mai intalnit chesti asta la Battlefield 3

11 răspunsuri:
| Raydar a răspuns:

Fa update la driverele d la placa audio...

| Raydar a răspuns:

Fa update la driverele de la placa audio

| Raydar a răspuns:

Fa-ti update la driverele de la placa audio

| Raydar a răspuns:

Fa update la driverele de la placa audio...

| Raydar a răspuns:

Fa-ti update la driverele de la placa audio, Probabil driverele tale de la placa audio sunt vechi si jocurile mai noi nu le recunosc, daca nu te descurci singur cu driverele sunt progame care fac asta(recomand driver genius)

| Raydar a răspuns:

Fa-ti update la driver de la placa audio, Probabil driverele tale de la placa audio sunt vechi si jocurile mai noi nu le recunosc, daca nu te descurci singur cu driverele sunt progame care fac asta(recomand driver genius)

| BlackAngel explică (pentru Raydar):

Am facut...Nici o sansa...La fel face

| Raydar a răspuns (pentru BlackAngel):

Te-ai gandit... Poate nu o recunoaste jocu. poate e prea veche,sau incompatibila cu jocu,sau, poate e din vina jocului, desi cred ca e chestia cu incompabilitatea

| BlackAngel explică (pentru Raydar):

Nu are cum sa fie prea veche happy e noua placa de baza :p totu ddr3happy

| BlackAngel explică (pentru Raydar):

Am vazut pe m-ai multi pe net care au problema asta...dar nu am gasit inca o rezolvarethinking

| Raydar a răspuns:

Scuze spamul...E din vina netului