| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am instalat fifa 2013 de curand si cand intru in joc si vreau sa fac ceva imi apare : "To continue, pleaseensure that you signed in to Origin" Ce poate avea?sad

3 răspunsuri:
| Talibak a răspuns:

Trebuie sa bagi crackul unde ai instalat tu jocul.downloadeaza de pe net.Scrie download fifa 13 crack. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Talibak):

Am bagat crackul, pana sa-l bag nu intra in joc, dar tot asa zicea, dar acum intra insa nu pot sa ma joc nimic sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Numai stie nimeni ce sa fac ca asa nu merge? va roog! Dau funda!