| Andiiiii a întrebat:

Am instalat jocul Need for Speed World, m-am logat si cand sa dau play apare eroarea : Nfsw. exe has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience. Chiar daca am XP, anul trecut mergea jocul. Vreo idee ce pot face?

6 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Știu că se face update automat, dar poate odată nu s-a făcut bine. Dacă ai reinstalat recent jocul poate de vină e calculatorul.

Încearcă asta:
Disk Clean Up și Disk Defragment
Le găsești în Accesorii, în System Tools. Nu ți se vor șterge informații personale. Apoi calculatorul îți va merge mult mai bine. Încearcă să faci update la placa video (lași Automatic Update pe ON din Control Panel, Sistem and Security...).

PS: Nu ai cumva un Bost Hack? Sunt lv. 60 și mă plictisesc. Nu vreau să cumpăr mașini cu bani reali.

| Andiiiii explică (pentru SonicAndrei):

Bost Hack nu este si nici nu o sa fie vreodata laughing! Incerc acuma sa vad. ( Da add pe mess Andyy_x sa mai vorbim )

| SonicAndrei a răspuns (pentru Andiiiii):

Eu am găsit o grămadă pe internet, dar toate erau cu survey. De aceea te întreb dacă nu ști unul fără survey.

Mă interesează să fie actualizat (să dea 50.000 Bost preferabil, dar mai sigur e cu 26.300), să fie sigur și când folosesc hack-ul să îmi pun doar adresa de e-mail.

Ne putem întâlni pe joc. Mă cheamă SONICANDREI. Numele ăsta îl pun peste tot. Dă add friend, îți voi da accept...

| Andiiiii explică (pentru SonicAndrei):

Apex- Chicane?

| Chrisss23 a răspuns:

Reinstaleaza-l.

| Andiiiii explică (pentru Chrisss23):

L-am reinstalat de vreo 4 ori.