| DaniiJDK a întrebat:

Am instalat NFS Most Wanted 2012 pe pc, l-am instalat tot, am bagat crack si cand dau RUN AS ADMINISTRATOR imi da urmatoarea eroare " need for speed most wanted 2012 has stopped working " cum se poate rezolva? Mentionez am windows 7 ultimate 32 bit. Multumesc

1 răspuns:
| TheHellBoyHB a răspuns:

Ai intstalat DirectX 11? Ce rezolutie ai pus? Poate, cel mai probabil, crackul nu-i bun, ai incercat sa descarci alt joc + chesti, tresti (Nu am voie sa promovez pirateria, deci sper ca ti-ai dat seama).

Daca nu merge, dupa toate astea inseamna ca placa video nu este compatibila cu DirectX 11 si jocul nu va merge...

Fara alte idei, incearca si acest tool :
http://nfsmostwanted2012.wix.com/info
(Nu sunt sigur de el, Doar in ultimul caz!)