| Capitan a întrebat:

Salut, am instalat RPES V3 si cand intru in joc de misca foarte greu... abia ca nici echipa nu o pot alege...Cand aveam RPES v2 imi merge fara probleme.
Mentionez ca am incercat si la low si tot la fel...
Ce rezolutie trebuie sa dau sa se mearga cat de cat bine?

Funda

3 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Daca ai pus RPES V3 pe RPES V2 de aia iti face asa. Instaleaza PES-u din nou si dupa patchul RPES V3 si nu o sa mai ai probleme.

| Capitan explică (pentru AlexDaghiu):

Pai am instalat V3 peste PES curat, acolo la settings sunt multe setari ale rezolutiei si nu stiu care trebuie exact ca am incercat 2 optiuni si merge slabut

| AlexDaghiu a răspuns:

Incearca-le pe toate si vezi la care iti merge bine