| Cristi14345 a întrebat:

Salut am instalat si eu jocul goat simulator dar am o problema.

am fps-uri foarte slabe adica 4, 5, 6 atat si chiar am si 1 fps
ma puteti ajuta va rog dau funda
am incercat un program razer game boster dar nimic tot nu merge deloc plz help me.multumesc.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Game booster my ass. Daca iti pui costum si cravata devii cumva mai destept sau mai bogat? La fel e si cu rahatul ala de program. Ce configuratie ai?

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Probabil ai o configuratie veche.
Ce placa video, procesor si cati ram ai?

| Craft_Adi_1992 a răspuns:

Pai, jocul este facul special pentru calculatoare puternice. Daca ai componentele slabe nu ai ce sa-i faci!