| yonutz1000 a întrebat:

Salut am instalat windous 7 pe laptop si nu imi gaseste draiverul la placa de retea, am instalat si 3dpnet si mi la gasit dar tot nu imi merge ma poate ajuta careva va rog

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce model de laptop ai (producator, serie)?
Poate ne spui ceva si de placa de retea integrata.
Atunci cand nu gasesti drivere pentru Windows7, se pot pune drivere mai vechi compatibile cu Xp sau Vista. E ceea ce se numeste Compatibility Mode, functie ce poate fi folosita si in cazul tau.
http://pearsonsupport.helpserve.com/......-windows-7

| yonutz1000 explică (pentru dannyel86):

O sa iti dau toate detaliile dupa amiaza

| DarthNiger a răspuns:

Windows 7 nu mai face update-uri si nu iti mai ofera nici protectie, baga Windows 8

| marinaru777 a răspuns:

Incearca prin windows update daca iti face update, daca nu e cazul sa treci pe windows 8 cel putin.