| nepotelu a întrebat:

Salut am instalat windows 8 merge foarte bine, in schim nu imi merge cs-ul nu stiu ce sa i mai fac, l-am instalat de 10 de ori,si merge doar o data, dupa ce ies si cind vreau sa intru nu mai vrea, apes cu mausu pe el arata ca se incarca dar nu intra.ma poate ajuta cineva va rog.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Ma tu pe windows 8 vrei sa joci cs 1.6? De abia merge pe windows 7.Cs 1.6 mege doar pe vista sau mai jos (xp este recomandat pentru cs 1.6)

| nepotelu explică (pentru Alfred0703):

Ai laso mai moale, "recomandat" rolling on the floor expert din tine, ca din mine popa, daca ti calculatoru varza pune-ti un 98 laughing la mine merge perfect, si la 7 si la 8, doar ca la 8 mai multe erori, trebuie sa setezi manual multe.