| fuzzer a întrebat:

Am intampinat o problema legata de instalarea jocului fifa 07. Dupa inserarea codului key imi cere sa instalez directx, dar acest program nu se poate instala si am incercat de nenumarate ori si de pe diferite site-uri, dar imi arata ca se instaleaza si atat. Va rog sa ma ajutati cu o sugestie.
Mentionez ca am windows 10 si cred ca specificatiile laptopului nu ar fi o problema, am laptop Acer aspire e15.

1 răspuns:
| Niklauss a răspuns:

La multi ani!