| Ionescuandrei87 a întrebat:

Am jucat Clash Royale și m-am dezvoltat iar acum m-am gândit să mă conectez la Jocuri Google ca să mi se salveze progresul, dar dacă mă conectez progresul va fi pierdut și nu mai vreau sa mai țin jocul pe acest telefon, ce fac ca să mă conectez fără ca progresul să fie pierdut?

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Eu unul m-am conectat cu Google Jocuri și după ce mi-am șters jocul, am putut să mă conectez pe același cont.
Deci, cel mai bine ar fi să te conectezi.
Și dacă vrei să schimbi progresul mi se pare că e și o chestie în setări. Intră în setări la Clash Royale și o să vezi ceva cu Old Device.