| Blekz a întrebat:

Am luam scam pe steam, mi s-a furat contul, nu știu cu ce keylogger etc, l am recuperat, am văzut ca mi-a mers foarte greu pc ul și am zis sa îmi reinstalez Windows-ul ca să scap de acel keylogger, iar acum după ce mi am reinstalat Windows-ul merge greu dar cauza este ca la disk usage îmi arata 100%, am încercat toate modalitățile și tot 100% nu știți ce poate sa fie, va rog ajutați ma!

3 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,
In cazul in care vorbim de un Windown Vista, 7, 8, 10, intra la Services si cauta il lista "Windows Search". Dai click dreapta si stop. Dupa care dublu click pe el si il setaezi ca maunal.

Edit: uite aici o poza https://media.giphy.com/media/l0O5CKdKvSYgbkzCM/source.gif

| Blekz explică (pentru DrGeorge):

Am windows 10, asta am incercat de prima data si nu a mers...

| Gonrax a răspuns (pentru Blekz):

Majoritatea celor cu Windows 10 au lag pentru că nu au dezactivat Xbox DVR.
Ai încercat?

Uite aici:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6239-DZCB-8600