| CostyAdrian69 a întrebat:

Salut,am luat azi un paysafecard de la magazin de 25 lei și am vrut să-l bag in steam la fundatie de 5 euro si cand bag pinu de 16 cifre imi zice ca Soldul tau paysafecard nu este suficient pentru a putea efectua această plata.Ce are?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nimic lol, doar ca 25 de lei e prea putin, o problema notorie la paysafe, ca sa te oblige sa ma cumperi un cod.

| razvan1558 a răspuns:

Salut ai mai rezolvat problema? mi se întâmplă la fel și nu știu ce sa ii fac.
mersi