| Justusee34 a întrebat:

Salut.
Am luat ban pe un Sv de Cs1.6 si mai demult, cineva mi-a zis ca daca iti schimbi Ip de la Pc poti juca pe Sv pe care ai luat ban.
Am incercat cu comanda asta
In Cmd:netsh int ip reset c:/resetlog.txt a schimbat ceva dar tot nu a mers, asa ca cred ca va merge daca schimb IPv4 dar nu stiu cum, ma ajutati?
Nu tin la sv dar pentru informarea mea, stiti vorba sa nu mori prost.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Probabil ai ip static si nu s-a modificat, incearca sa instalezi Tunnel bear de pe internet https://www.tunnelbear.com/download acesta iti va schimba IP si vei putea intra pe serverul respectiv 100%.