| Lungu_Alexandru_1993 a întrebat:

Am luat farming simulator 2013 si vreau sa stiu cum imi pot cumpara masina Dau funda celui care raspunde si sa fie un raspuns bunbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adrian25 a răspuns:

Man ai vazut cand intri in joc ca iti apare download mods acolo sunt toate modurile accesibile in joc doar acele moduri merg altele nu merg...

1 răspuns:
| Myhaytza112 a răspuns:

Salut.Am avut masina pe farming simulator 2011 si acolo e un mod aici tot 1 mod e pe care il iei dupa net dar inca na aparaut ca m-am uitat apropo imi lasi si mie un link deunde ai descarcat farmingul? te rog