| Marian_Ilie_1968 a întrebat:

Salut am luat si eu Transformers - The pc game si imi zice Sorry but your machine is unable to run this game.It requires a graphics card which supports Pixel Shader v1.1.The game will now exit.Ce sa fac si respect cerintele medii

3 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Nu ai conditiile necesare pentru a putea juca acest joc...probabil e din cauza ca ai o placa video nu prea buna

| 98Enigma a răspuns:

Iti trebuie o placa video cu Pixel Shader v1.1 ca sa mearga...

| Marian_Ilie_1968 explică:

Si am facut testul pe game-debate.com si acolo arata ca merge