| Drahim a întrebat:

Am luat Team Fortress 2 si cand intru in el imi da aceasta eroare : failed to lock index buffer in CMeshDX8::LockIndexBuffer
Ce trebuie sa fac sa imi mearga. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

L-ai luat de pe steam nu? Ca daca nu asta e problema team fortress 2 merge doar pe steam! Varianta piratata este fail poate zic POATE gasesti un server privat care sa joci.Si mai poate fii problema din cauza placii video poate nu ai driverul care trebuie, iar engineul jocului nu-ti suporta driverul, incearca sa-l updatezi.

| GheorghiE69 a răspuns (pentru Miranda29):

Pai eu il am de pe steam si asaimi da

1 răspuns: