| cosm1n_1835 a întrebat:

Salut am luat un iphone 3gs, l-am luat de la un prieten nu avea baterie cand l-am bagat la incarcat s-a deschis dar imi ramene telefonul blocat cu imaginea de la apple.am inteles ca trebuie deschis cu un program redsnow cine ma ajuta si pe mine dau funda!

1 răspuns:
| Adbbmsh a răspuns:

Nu e adevarat! daca te mai ajuta la ceva acum, conecteaza telefonul la pc cu usb-ul. deschide itunes, asteapta 20 secunde
si in itunes o sa iti apara o fereastra cu : itunes find an iphone in recovery mode sau ceva de genul trebuie sa alegi dintre restore si cancel, dai pe restore si de aici asteptiwinking de preferat sa ai backup in itunes sa recuperezi ce aveai in el