| StEaUaVLAD a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare dar din pacate nu am reusit sa rezolv problema.
Placa mea video este ATI Radeon X1200 Series si cine mi la reparat nu mi-a instalat driverele de la placa video
Vreau sa spun ca am windows 7 si problema mea este in general la jocuri (counter strike, metin2...) merge dar se blocheaza.
Vreau pe cineva care sa ma ajute prin team viewer nu cu siteuri de unde pot instala driverele pentru ca nu ma pricep.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Rauldenis a răspuns:

AM avut si eu asa ceva... pai trebuie sa cauti in C la placa video si sa dai Install la Driver. sper ca te-am ajutat macar putin... succes la gasit

| StEaUaVLAD explică (pentru Rauldenis):

Problema e ca in C nu am nimic de la placa video daca scriu numele la Search nu imi gaseste in laptop asta insemnand ca nu exista...
Multumesc oricum pentru ca ai avut intentia de a ma ajuta.
Bafta!

| Rauldenis a răspuns (pentru StEaUaVLAD):

Pai sa iti zic mai explicit... De bagi in C si dai la folderu cu num ele placi video ( ceva de gen ) de ex la mine folderu se cheama ATI ca am placa video Ati Radeon x1600. dupa intri in urmatoarele foldere pana gasesti un setup. il pornesti si GATA. asa ar trebui

| disconnectmen123 a răspuns:

Iti dau id-u meu si cand am destul timp incerc eu sa til fac ok?(andrei123andrei) asta-i id-u.

| StEaUaVLAD explică (pentru disconnectmen123):

Ok acum ai timp? Sunt on si am timp daca ai si tu e perfect big grin