| c0drutz12 a întrebat:

Salut, am mare nevoie de un sfat. Am un P4 3ghz HT(2 nuclee), 2.5 gb ram, 8600gt 512mb 128bit. Am jucat foarte multe jocuri pe el, in special crysis 2 fara lag. AM nevoie de un sfat sa stiu daca imi merge battlefield 3 ! Funda

2 răspunsuri:
| Haskill a răspuns:

Uite linkul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx Cauti acolo jocul si afli daca iti merge sau nu...

| c0drutz12 explică (pentru Haskill):

Asta stiu si eu sa fac... de cate ori nu am dat toate astea. vreau sa stiu daca imi merge, daca ati incercat si voi.